Роз’яснення щодо надання житлово- комунальних послуг під час карантину

На сьогодні всі підприємства, організації та установи, що надають житлово-комунальні послуги, працюють в штатному режимі. Тож і заробітну плату, податки, та інші оплати ми повинні робити у звичайному режимі.

          Якщо не буде оплати за житлово-комунальні послуги, ми не зможемо розрахуватися з працівниками, платити за електроенергію та інші послуги, а також не зможемо сплатити податки, що необхідно для стабільного функціонування НЖКП та селища в цілому.

         Просимо Вас все ж таки сплачувати рахунки за комунальні послуги, додамо, що оплатити рахунки можна онлайн. Це можна зробити через мобільні банківські додатки Райффайзен Онлайн, Приват24, Ощад24/7, та в місцях самообслуговування, а також через особистий кабінет сайту НЖКП — njkp.com.ua.

          17 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким визначається, що на період дії карантину або обмежувальних заходів та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється:

• нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;

• припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі;

• примусове виселення громадян за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг із жилих приміщень у будинках державного, громадського житлового фонду та житлового фонду соціального призначення.

          Ці обмеження не скасовують плату за житлово-комунальні послуги, не накопичуйте борги, для уникнення можливих подальших спірних ситуацій.

Роз’яснення щодо надання житлово- комунальних послуг під час карантину: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.