Звіт за тиждень!

Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством у період з 09.10.2020 по 15.10.2020 року було прийнято та відпрацьовано 29 заявок: на поховання – 2, по одній на послугу автовишки та автокрану, 8 — на опломбування лічильників водопостачання, 3 — на установку лічильників, в тому числі 1 в розстрочку, 1 — на послугу реструктуризації боргу за житлово-комунальні послуги та  інші заявки з виконання ремонтних робіт систем водопостачання та водовідведення, електрообладнання, перерахунку коштів, заміни особових даних і кількості проживаючих. 

1602826891657

           За даний період було 5 відключень водопостачання: чотири пориви у приватних домогосподарствах і один на центральному водопроводі. Слюсарями АВР постійно проводиться робота по заявкам абонентів: усунення аварійних ситуацій, установка лічильників, підключення,  ремонтні роботи системи водопостачання та водовідведення, відключення башти для проведення ремонтних робіт та усунення поривів.     

              Прочистка мереж водовідведення в двоповерхових будинках та в Троїцькому парку, вивіз твердих побутових відходів  проводиться згідно графіка.

            Робітниками з благоустрою щоденно здійснюється підмітання, збір сміття та просапування земельних ділянок, клумб  в Троїцькому парку і на центральних вулицях. Здійснюється збір та вивезення опалого листя по вул. Каштанова та на території Троїцького парку. Для уникнення підтоплень дощовими водами продовжується  розчистка від сміття ливневих лотків по вул. Каштанова.

                  На цьому тижні розпочато осінню висадку дерев та кущів: біля Новотроїцького районного суду висаджено 11 кущів Юкки, а по вулиці Шевченка та за межами Новотроїцького – 50 шт. молодих саджанців дерев.

1602836584662

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.