Звіт за тиждень!

Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством у період з 23.10.2020 по 29.10.2020 року було прийнято та відпрацьовано 23 заявки: на поховання – 3, 5 — на опломбування лічильників водопостачання та  інші заявки з виконання ремонтних робіт систем водопостачання та водовідведення, електрообладнання, перерахунку коштів, заміни особових даних і кількості проживаючих. 

дороги min 1

           За даний період було 3 відключеня водопостачання: всі у звязку з аварійно-відновлюваними роботами  в приватних домогосподарствах. Слюсарями АВР постійно проводиться робота по заявкам абонентів: усунення аварійних ситуацій, установка лічильників, підключення,  ремонтні роботи системи водопостачання та водовідведення, відключення башти для проведення ремонтних робіт та усунення поривів.     

              Прочистка мереж водовідведення в двоповерхових будинках та в Троїцькому парку, вивіз твердих побутових відходів  проводиться згідно графіка. На цьому тижні здійснено розчистку сміттєвого полігону.

            Робітниками з благоустрою щоденно здійснюється підмітання, збір сміття та просапування земельних ділянок, клумб  в Троїцькому парку і на центральних вулицях. Проводиться збір та вивезення опалого листя на центральних вулицях  та на території Троїцького парку.

                  На цьому тижні розпочато доставку дров окремим категоріям громадян, а саме: одинокопроживаючим, багатодітним сім’ям, інвалідам. Наразі видано 25 кубометрів дров.

1604042165325

                  Виконано ремонт покриття проїзних частин вул. Толбухіна, Лісова, Пушкіна(від вул. Херсонська до пров. Огородній), пров. Базарний, вул. Садова та вул. Херсонська,вул. Шевченка(від вул. Каштанова до автодороги Р-47), вул. Каштанова(від вул. Шевченка до вул. Заводська), вул. Гагаріна, вул. Безроднього (від вул. Соборна до вул. Каштанова) загальною площею 415 кв.м. Крім того, виконано поточний середній ремонт тротуарної доріжки по вул. Пушкіна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.