Звіт за тиждень!

Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством у період з 30.10.2020 по 05.11.2020 року було прийнято та відпрацьовано 48 заявок в тому числі  на поховання – 5, 9 — на опломбування лічильників водопостачання, 7 — на викачку та прочистку каналізації, 2 — трактор з причепом, 1- на послугу екскаватора, 1 на послугу бензопили, 2 – на установку лічильника,  1-  на послугу проколу під    та  інші заявки з виконання ремонтних робіт систем водопостачання та водовідведення, електрообладнання, перерахунку коштів, заміни особових даних і кількості проживаючих. 

1604472539541

           За даний період було 3 відключення водопостачання: всі у зв’язку з поривами (2 — у приватних домогосподарствах, 1 – на центральному водопроводі). Слюсарями АВР постійно проводиться робота по заявкам абонентів: усунення аварійних ситуацій, установка лічильників, підключення,  ремонтні роботи системи водопостачання та водовідведення, відключення башти для проведення ремонтних робіт та усунення поривів.     

              Прочистка мереж водовідведення в двоповерхових будинках та в Троїцькому парку, вивіз твердих побутових відходів  проводиться згідно графіка.

            Робітниками з благоустрою здійснюється збір та вивезення опалого листя: на центральних вулицях, по вул. Шевченка, Каштанова, Соборна, на території Троїцького парку. Щоденно проводиться підмітання та збір сміття в парку та центрі. Розпочато обрізку дерев, згідно прийнятих рішень виконавчого комітету.

                  Виконано поточний середній ремонт покриття проїзної частини  по вул. Затишна в смт Новотроїцьке.

1604472539550

Звіт за тиждень!: 14 комментариев

  1. An article full of inaccuracies written without any research, especially where Hugo is concerned. I can probably detect what made the writer write it. Berna Lorry Zubkoff

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.