Звіт!

Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством у період з 06.11.2020 по 12.11.2020 року було прийнято та відпрацьовано 32 заявки: на поховання – 5, 3 — на опломбування лічильників водопостачання, 3 — на відкачування та прочищення каналізації, 1 — на послугу екскаватор, 1 на послугу електриків, 2 – на установку лічильника та інші заявки з виконання ремонтних робіт систем водопостачання та водовідведення, електрообладнання, перерахунку коштів, заміни особових даних і кількості проживаючих.

1605261684658


За даний період було 3 відключення водопостачання: всі в зв’язку з поривами (2 — у приватних домогосподарствах, 1 – на центральному водопроводі). Слюсарями АВР постійно проводиться робота по заявкам абонентів: усунення аварійних ситуацій, установка лічильників, підключення, ремонтні роботи системи водопостачання та водовідведення, відключення башти для проведення ремонтних робіт та усунення поривів. В с. Благовіщенка розпочато роботи переоснащення артезіанської свердловини.

1605259648351


Прочистка мереж водовідведення в двоповерхових будинках та в Троїцькому парку, вивіз твердих побутових відходів проводиться згідно графіка.
Робітниками з благоустрою здійснюється збір та вивезення опалого листя: на центральних вулицях, по вул. Шевченка, Каштанова, Соборна, на території Троїцького парку. Щоденно проводиться підмітання та збір сміття в парку та центрі. В  смт Новотроїцьке, селах Благовіщенка та Захарівка, завершено доставку дров окремим категоріям громадян, а саме: одинокопроживаючим, багатодітним сім’ям, інвалідам. Наразі видано 14 кубометрів дров.
Здійснено ремонтні роботи водопровідної мережі в загальноосвітній школі №1.

Звіт!: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.