Увага! З 20.05.2020 року, розпочала роботу комісія по перевірці наявності договорів про надання послуги з поводження з побутовими відходами. За результатами, якої виявлено 150 порушників, які без укладання даного договору та без оплати за надану послугу виставляли сміття. Наразі цим особам готуються відповідні акти, приписи та протоколи для притягнення їх до адміністративної відповідальності. Але, ця категорія людей не є найшкідливішою для селища, так як існує категорія людей, яка є найбільш небезпечною для суспільства. Тобто, ці люди кажуть, що в них сміття немає, договір на вивіз ТПВ категорично відмовляються заключати, а самі вивозять його на околиці селища, лісосмуги, в лівневі каналізації, тощо. Тим самим погіршують екологію, забруднюють пасовища для худоби, погіршують естетичний вид Новотроїцького та спричиняють збитки селищному бюджету (пов’язані з прибиранням, розміщенням цього сміття).
Шановні мешканці Новотроїцького! Чому б нам не зекономити селищний бюджет та надати можливість направити ці кошти на ремонт дорожнього покриття, заміну водопровідно-каналізаційних мереж, влаштування зон відпочинку та дитячих майданчиків та якщо ми докладемо спільних зусиль, навіть парку атракціонів!
Пам’ятайте наше майбутнє в наших руках! Нам та нашим дітям тут жити.

Звіт за тиждень!

Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством в період з 08.05.2020 по 21.05.2020 року було прийнято та відпрацьовано 52 заявки: 1 заявка на поховання, 24 — на опломбування лічильників водопостачання, 2 – на послугу викачки та прочистки каналізації, 3 — на укладення договору реструктуризації боргу за установку лічильника, 1 — на косіння трави та інші.

полив min


Центром пробації направлено одну особу на відбування адміністративного стягнення у вигляді 20 годин громадських робіт, у Новотроїцькому ЖКП. На цьому тижні подано до суду п’ять заяв на видачу судових наказів про стягнення заборгованості по оплаті житлово-комунальних послуг. Загальна сума боргу яких становить 35214,42 грн. Наказом директора підприємства створено комісію по перевірці послуги з поводження з побутовими відходами: дотримання графіку вивезення сміття, наявність договорів у фізичних та юридичних осіб. Абонентам, які користувалися даною послугою без наявності договору, готуються акти, приписи та протоколи, для притягнення їх до адміністративної відповідальності.

За тиждень було сім відключень водопостачання: три для виконання аварійно-відновлювальних робіт та чотири відключення для ліквідації поривів, два з яких приватні. Проводилась заміна насосу на арт свердловині «Зерносклад» та установка насосу на арт свердловині по вулиці Белінського. При аварійно-відновлюваних роботах, прочищено водопровід по вул. Садова, який було забито коріневою системою дерев. Щодня проводиться робота по заявках абонентів, а саме: огляд та підключення до водопроводу, установка лічильників, в тому числі в рострочку, ремонтні роботи системи водопостачання та водовідведення тощо.

мочалка min
башня min


Прочистка мереж водовідведення в двоповерхових будинках та в Троїцькому парку, вивезення побутових відходів проводиться згідно графіку. По заявці мешканців багатоповерхового будинку по вул. Пушкіна 2А, здійснено заміну системи водопостачання та водовідведення.
Щодня здійснюється підмітання територій, просапування земельних ділянок в центрі селища,збір сміття, обрізка кустів у Троїцькому парку та висадка квітів по центру і в новому сквері. Проводяться роботи по покосу трави по вулиці Шевченка, Соборна, на старому та новому кладовищах — мотокосою, а також на окраїнах нашого селища – трактором Т-40 зі спеціальним обладнанням. Здійснюється полив молодих дерев, висаджених на кладовищах та на в’їздах в Новотроїцьке.
Продовжуються заходи, щодо запобігання протидії поширення коронавірусу COVID-19 (обробка із знезараження та хлорування громадських місць): в п’ятиповерхових, двоповерхових будинках, в центрі селища (в тому числі тротуарні доріжки та біля магазинів). На цьому тижні для даних заходів було використано 24 літри хлоровмісного розчину та задіяно дві особи.

дезинф. min


В сквері по вул. Соборна, 92В, продовжується установка та покраска лавок. Також продовжується розпис стели.

Порив!

В зв’язку з поривом по вул. Першотравнева, 22.05.2020 року відключено воду по вулицям:
Свято-Троїцька, Робітнича, Соборна, Теплоогарьовська, Белінського, Горького, Першотравнева, Херсонська, Сергіївська, провулках Шкільний, Городній. Вибачте за тимчасові незручності.

Укладання договору про надання послуги з поводження з побутовими відходами є обов’язковим!

 У нашому селищі кожен має тверді побутові відходи. Проте не всі відповідно до чинного законодавства уклали договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами!

MyCollages 1

           На жаль, у Новотроїцькому є громадяни, які категорично відмовляються від укладання договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, мотивуючи це тим, що у них відсутнє сміття, та стверджують : «я все спалюю», «я все закопую», «скло та метал здаю», «листя та бадилля перероблюю на компост», «я все вивожу на сміттєзвалище» …Спалювання такого роду сміття, є дуже небезпечним для оточуючих, так як у повітря викидається дуже багато небезпечних для життя людини речовин і це є грубим порушенням законодавства України. Те ж саме стосується і закопування сміття у себе на ділянці, що призводить до отруєння землі  і ґрунтових вод. Вивіз сміття на сміттєзвалище (розміщення ТПВ) є також платною послугою, так як підприємством сплачується екологічний податок за полігон, нараховується заробітна плата працівникам полігону та постійно проводиться його розчистка, що є фінансово затратним.

Деякі люди  вважають, що можуть викинути сміття до громадської урни, водостічної канави, на перехресті вулиць, у покинутих будинках,  підкинути у контейнер багатоквартирного будинку чи просто вивезти на окраїни селища та в лісосмуги …Це масове явище призводить до  «процвітання» стихійних сміттєзвалищ не лише за межами селища, а й по Новотроїцькому в цілому.

Питання: чи  порушують закон, громадяни, які ухиляються від укладання договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами?

Відповідь: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів. До джерел утворення побутових відходів, стаття 1 цього ж Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

Згідно з ч.1 ст.25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживачі  зобов’язані  укласти договір про надання послуг з  поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

Також діють «Правила з благоустрою, дотримання чистоти та громадського порядку на території Новотроїцької селищної ради», відповідно до яких  власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори на вивезення побутових відходів. Отже,  до порушень цих Правил відноситься відсутність у громадян, які мають у власності або користуванні приміщення (будівлі, споруди), договору на вивіз побутових відходів. При виявленні  фактів  порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи та інспектори мають право складати протоколи, на підставі яких буде відкриватись  адміністративне провадження.

Згідно зі ст. 152 Кодексу України «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою, правил благоустрою населених пунктів» порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів — тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340грн до 1360грн) і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850грн до 1700 грн).

Тобто, відсутність договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та «Правил з благоустрою, дотримання чистоти та громадського порядку на території Новотроїцької селищної ради»   тягне за собою адміністративну відповідальність.

Новотроїцьке житлово-комунальне підприємство, закликає всіх мешканців Новотроїцького укласти договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами. Для цього Вам потрібно звернутися з паспортом та кодом,  за адресою: вул. Пушкіна, 8А. Телефон для довідок 50156, 0988446492.  У разі відхилень, до порушників будуть застосовуватись грошові стягнення, передбачені Законодавством України.

Порив!

В зв’язку з поривом по вул Свято-Троїцька, 20.05.2020 року відключено воду по вулицям:
Свято-Троїцька, Робітнича, Соборна, Теплоогарьовська, Белінського, Горького, Першотравнева, Херсонська, Сергіївська, провулках Шкільний, Городній. Вибачте за тимчасові незручності.

Увага, порив!

Шановні мешканці Новотроїцького!В зв’язку з поривом по вулиці Паркова, буде відключено воду по вулицям:
Лугова, Л.Українки, Садова, пров Базарний, Паркова, 8 Березня, Вишнева, Толбухіна, Степова, Маяковського, Комарова, Суворова, частина вул. Соборна. Вибачте за тимчасові незручності.

Увага, відключення води!

Шановні мешканці Новотроїцького!В зв’язку з аварійно-відновлюваними роботами, сьогодні буде відключено воду по вулицям:
Лугова, Л.Українки, Садова, пров Базарний, Паркова, 8 Березня, Вишнева, Толбухіна, Степова, Маяковського, Комарова, Суворова, частина вул. Соборна. Вибачте за тимчасові незручності.

Звіт за тиждень

Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством в період з 08.05.2020 по 14.05.2020 року було прийнято та відпрацьовано 53 заявки: 3 заявки на поховання, 20 — на опломбування лічильників водопостачання, 1 – на послугу викачки каналізації, 6 — на укладення договору реструктуризації боргу за установку лічильника, 4 — на косіння трави та інші.

трава

За тиждень, було шість відключень водопостачання: одне для виконання аварійно-відновлювальних робіт та п’ять відключень для ліквідації поривів. Ліквідовано за тиждень дев’ять поривів – по вулиці Соборна, 8-Березня. Польова, Садова та по пров. Городній. Проводилась регуляція та налаштування  насосів на арт свердловинах та у сквері по вул. Соборна. Щодня проводиться робота по заявках абонентів, а саме: огляд та підключення до водопроводу, установка лічильників, ремонтні роботи системи водопостачання та водовідведення тощо.

колонка порив


Прочистка мереж водовідведення в двоповерхових будинках та в Троїцькому парку, вивезення побутових відходів проводиться згідно графіку, в тому числі на вихідні або святкові дні. Також вивозиться сміття по заявкам мешканців Новотроїцького та по заявкам юридичних осіб Новотроїцького району. В зв’язку з поломкою, на цьому тижні було відремонтовано автовишку.
Щодня здійснюється підмітання територій, просапування земельних ділянок в центрі селища та збір сміття. Здійснюється висадка квітів по вулиці Соборна. Проводяться роботи по покосу трави на центральних вулицях селища, на житловому масиві — мотокосою, а також на кладовищі по вул. Сонячна – трактором Т-40 зі спеціальним обладнанням. Для належного утримання своїх приватних та громадських територій, надходять заявки від жителів і підприємців Новотроїцького та голів ОСББ, для надання послуги по косінню трави та спилювання сухих дерев.
Продовжуються заходи, щодо запобігання протидії поширення коронавірусу COVID-19 (обробка із знезараження та хлорування громадських місць): щопонеділка та щочетверга дезінфекція провадиться в п’ятиповерхових будинках; щовівторка та щоп’ятниці – в двоповерхових будинках; щосереди — в центрі селища, в тому числі тротуарні доріжки та біля магазинів. На цьому тижні для даних заходів було використано 36 літрів хлоровмісного розчину та задіяно дві особи.
У сквері по вул. Соборна, 92В, завершено процес висадки троянд. Провелись зварювальні роботи по виготовленню лавок та паркової лавки-арки у формі серця, розпочата їх установка та фарбування. Також продовжується розпис стели.

порив min

Порив!

В зв’язку з поривом відключено воду по вулицям: Частина Пушкіна, частина Городнього, частина Банкова, Ювілейна, провулок Зелений.

Порив!

В зв’язку з поривом відключено воду по вулицям: Частина Пушкіна, частина Городнього, частина Банкова, Ювілейна.