Підприємство

Новотроїцьке-житлово-комунальне підприємство (НЖКП)

          Новотроїцьке житлово-комунальне підприємство засноване  Новотроїцькою районною радою, згідно рішення сесії Новотроїцької районної ради від 01.08.2000 року № 229 і підпорядковується Новотроїцькій селищній раді. Дата державної реєстрації в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу — 08.08.2000 року.

          Згідно рішення | Новотроїцької районної ради № 249 від 01.11.2000 р. комунальний житловий фонд та об’єкти тепло-забезпечення НЖКП із спільної власності територіальних громад були передані до комунальної власності територіальної громади селища Новотроїцьке.

          Власником підприємства є Новотроїцька селищна рада, яка представляє спільні інтереси територіальних громад Новотроїцької селищної ради.

          Підприємство є правонаступником усіх прав та обов’язків комунального підприємства «Новотроїцькводоканал», приєднаного до НЖКП відповідно до рішення Новотроїцької селищної ради від 28 лютого 2011 року № 77, а також комунального підприємства «Новотроїцьке», приєднаного відповідно до рішення Новотроїцької селищної ради від 07 листопада 2017 року № 559.

           Підприємство є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахункові та інші рахунки в установах банків, печатку зі своєю назвою, кутовий штамп, інші необхідні реквізити.

           За своїм правовим статусом підприємство є комунальним, комерційним і діє на принципах повного господарського розрахунку та самофінансування в поєднанні з бюджетним фінансуванням, у порядку, визначеному чиннним законодавством України.

            У межах своєї статутної діяльності та положень Статуту підприємство має право укладати від свого імені угоди, виступати позивачем та відповідачем у місцевих, господарських, адміністративних та трейтерських  судах.

            Новотроїцьке житлово-комунальне підприємство створене з метою забезпечення населення територіальних громад Новотроїцької селищної ради  житлово-комунальними послугами.

           Основними видами діяльності підприємства є:

— централізоване постачання холодної води і водовідведення;

— надання послуг по вивезенню та розміщенню рідких нечистот та твердих побутових відходів;

— будівництво доріг та автострад, надання послуг по утриманню доріг в чистоті;

— ремонтно-будівельні роботи на замовлення населення та організацій;

— надання ритуальних послуг;

— виробництво виробів з бетону, гіпсу та цементу, металевих виробів;

— ремонт і технічне обслуговування технічного устаткування;

— електромонтажні, водопроводні та інші будівельно-монтажні роботи;

-здійснення інших видів діяльності у встановленому законом порядку, які відповідають меті його створення і не заборонені чинним законодавством.

          Статутний капітал підприємства сформовано за рахунок безоплатно отриманих необоротних активів, згідно рішень Новотроїцької селищної ради та коштів селищної ради на поповнення статутного фонду.

           Підприємство самостійно планує свою діяльність, визначає стратегію та основні напрямки свого розвитку відповідно до галузевих прогнозів, кон’юнктури ринку продукції, товарів, робіт, послуг та економічної ситуації.

         Підприємство встановлює ціни і тарифи на виконані роботи та надані послуги, в розмірах, що відповідають  економічно обґрунтованим витратам на їх виробництво.

          Підприємство має в своєму складі виробничі дільниці:

  1. Дільниця № 1 – водопостачання.
  2. Дільниця № 2 – спецтехніка та автомобілі.
  3. Дільниця № 3 – водовідведення.
  4. Дільниця № 4 – благоустрій.
  5. Дільниця № 5 – будівництво.
  6. Адмінперсонал, відділ збуту.

          Підприємство керується у своїй діяльності Конституцією України, Водним, Земельними, Цивільним, Господарським та іншими кодексами України, рішеннями Новотроїцької селищної ради. Правові та економічні основи організації та діяльності НЖКП визначає Статут та такі нормативні акти:

         Одне із найважливіших завдань Новотроїцького житлово-комунального підприємства, полягає в забезпеченні комфортного проживання мешканців Новотроїцького, сіл Благовіщенка та Захарівка, раціональному використанні рухомого й нерухомого майна, земельних ділянок та інших ресурсів, що перебувають у власності підприємства.

Підприємство: 2 комментария

  1. Howdy very cool blog!! Guy .. Excellent .. Superb .. I will bookmark your site and take the feeds additionally…I am happy to search out a lot of useful information right here within the publish, we want develop extra techniques in this regard, thanks for sharing. . . . . .

  2. This website can be a walk-through for all of the info you wished about this and didn’t know who to ask. Glimpse right here, and you’ll positively discover it.

Обсуждение закрыто.